Laddar in

Kontakta oss

Adress:

Svenska Säkerhetsentreprenader AB
Ståhlbergsvägen 13
632 21 Eskilstuna

Telefon:

Växel: 016-12 63 70

Jour: 010-211 52 00

E-post:

info@sakerhetsentreprenader.se

order@sakerhetsentreprenader.se

faktura@sakerhetsentreprenader.se

Kontaktpersoner

Andreas Frisk

Försäljning/Projektledning

Tel: 016-5422242
Mobil: 070-7684563
Mail: andreas.frisk@secor.se

Ida Wallin

Försäljning/Projektledning

Tel: 016-5422247
Mobil: 070-9545114
Mail: ida.wallin@secor.se

Kjell Jansson

Försäljning/Projektledning

Tel: 016-5422243
Mobil: 070-2058485
Mail: kjell.jansson@secor.se

Andreas Spångberg

Arbetsledning

Tel: 016-5422241
Mobil: 070-8742621
Mail: andreas.spangberg@secor.se

Karin Edlundh

Ekonomi

Tel: 016-5422244
Mail: karin.edlundh@secor.se

Mats Eriksson

Lageransvarig

Mobil: 070-2912854
Mail: mats.eriksson@sakerhetsentreprenader.se

Anton Zakrisson

Installatör

Mobil: 070-4943676
Mail: anton.zakrisson@sakerhetsentreprenader.se

David Dawd

Installatör

Mobil: 076-0809709
Mail: david.dawd@sakerhetsentreprenader.se

Nicklas Carlsson

Installatör

Mobil: 073-7561418
Mail: nicklas.carlsson@sakerhetsentreprenader.se

Ove Eklund

Installatör

Tel: 016-5422245
Mobil: 070-2356889
Mail: ove.eklund@sakerhetsentreprenader.se

Tomas Eklund

Installatör

Jonny Olsson

Installatör

Beställning av offert för fastighetsägare

Fyll i formuläret nedan så kontaktar vi er, eller ring oss.





Fastighetsägare*:
Adress på fastighet*:
Typ av produkt*:
Fritext: